10 Parmak Klavye Programı

Yazar: admin
0 Yorum

10 Parmak (Q Klavye için) Klavye kullanımı için hazırlanmış bir eğitim programı. Kurulum ve kullanımı çok basit. İndirdiğiniz rar dosyasının içerisinde ki  “10 Parmak Eğitim Programı” isimli dosyayı çalıştırın. Bu esnada bilgisayarınızın sesi açık olmalı çünkü program ve eğitim hakkında konuşma ve dersler mevcuttur.

Program içerisin de süre ve skorlar mevcut. Belirlenen süre içerisin de programın sizden istediği harf , kelime veya cümleleri yazmanız gerekmektedir. Yanlış yazdığınız da veya eksik tuşladığınız da program puan kırmaktadır. Geçemediğiniz bölümler olduğu zaman “TEKRAR” tuşuna basarak aynı bölümü yeniden deneyebilirsiniz. Programın sizden istediği cümle veya kelimeleri yazarken hangi harfe hangi parmağınızla basmanız gerektiği resimli bir şekilde gösterilmektedir. Kullanacağını parmak “kırmızı” ile işaretlenmiştir.

10 Parmak Klavye Programı – RESİMLER

Programı İndir
[button color=”orange” link=”https://www.sahinsezgin.com/10-Parmak-Klavye-Programi.zip” size=”bigger” target=”_blank” font_style=”italic” font_weight=”bold” radius=”5″ icon=”momizat-icon-download3″]Tıkla İndir[/button]

Sende Yorum Yaz